Produkti Pakalpojumi Serviss Klienti Par mums Kontakti  LV  RU  EN
Perimetra apsardzes sistēmas PERIDECT
AKCIJA - pieejas kontroles un darba laika uzskaites sistēmai JANTAR
Iegūts Industriālās drošības sertifikāts
Intervija ar SIA Entra komercdirektoru Vari Deksni
Pieejas kontroles sistēma «Saules akmenim»
Jauns tirdzniecības komplekss Jēkabpilī
RTU Karjeras dienas 2004
Pabeigta Radio un televīzijas stacija Zaķusalā
ENTRA prezentē automašīnu numuru zīmju automātiskās noteikšanas sistēmu
Apziņošanas sistēmas – lielveikalu nepieciešamība
ORIGO – gatavs!
Rīgā par vienu drošu objektu vairāk – ORIGO!
FM – pirmā IDCS S2000 Latvijā!
Drošības sistēma Sporta un atpūtas kompleksā BOWLERO
Digitālais video ieraksts – kvalitatīvi un par optimālu cenu
VISAS ZIŅAS
 • Perimetra apsardzes sistēmas PERIDECT10.05.2007
Čehijas firmas SIEZA perimetra apsardzes sistēma PERIDECT!
Lētaka kā parasti lietojamās sistēmas, ar lielāku noturību pret viltus nostrādēm!
Lasīt vairāk...
 • AKCIJA - darba laika uzskaites sistēma JANTAR22.03.2005
Martā un aprīlī drošības sistēmu servisa firma Entra aicina uz Slovēnijas firmas JANTAR pieejas kontroles un darba laika uzskaites sistēmas prezentācijām.

Piedāvātā sistēma ir ērti un vienkārši lietojama, pielāgota Latvijas tirgum un ar konkurētspējīgu cenu.
Lasīt vairāk...
 • Iegūts Industriālās drošības sertifikāts25.11.2004
Novembra sākumā SIA Entra saņēma Industriālās drošības sertifikātu. Tā iegūšana dod tiesības firmai veikt iepirkumus valsts vajadzībām, kuru izpildes gaitā nepieciešams veikt darbu ar valsts noslēpuma objektiem līdz pakāpei SLEPENI.
Lasīt vairāk...
 • Intervija ar SIA Entra komercdirektoru Vari Deksni09.07.2004
Intervija sniegta portālam www.building.lv.
Autors: Linda Tunte


Firma Entra ir dibināta 1997. gadā. Veiksmīga biznesa un klientu uzticības rezultātā tā ir ieņēmusi stabilu vietu starp vadošajām drošības sistēmu projektēšanas, montāžas un servisa nodrošināšanas firmām Latvijā. Firma piedāvā visa veida drošības sistēmu aparatūras piegādi un tehniskos risinājumus.
Lasīt vairāk...
 • Pieejas kontroles sistēma «Saules akmenim»29.06.2004
Šobrīd vēl topošajai «Hansabankas» jaunajai biroju ēkai Ķīpsalā «Saules akmens» jūnijā tika uzstādīta pieejas kontroles sistēma. Šobrīd tā izveidota uz celtniecības laiku, lai nodrošinātu tikai un vienīgi sankcionētu darbinieku (celtnieku, darbu vadītāju utt.) iekļūšanu ēkā.
Lasīt vairāk...
 • Jauns tirdzniecības komplekss Jēkabpilī22.06.2004
Jūnija sākumā tika pabeigti darbi jaunajā tirdzniecības kompleksā Jēkabpilī. Komplekss pieder nekustamo īpašumu kompānijai «Jēkabpils Projekts». Tajā ietilpst tirdzniecības centrs RIMI, Parex banka, spēļu klubs «Melnais kaķis», kafejnīca, aptieka u.c. sabiedriskas vietas.
Lasīt vairāk...
 • RTU Karjeras dienas 200423.04.2004
21. un 22. aprīlī RTU aulā notika studentu Karjeras dienas – tilts starp RTU studentiem un Latvijas uzņēmējiem. Šis bija RTU un Studentu parlamenta pirmais šāda veida pasākums. Karjeras dienu ietvaros studentiem bija iespēja iepazīties ar dažādām firmām, to darbību, iespējamajām darba vietām. Pēc organizatoru aplēsēm, pasākumu apmeklēja vairāk nekā 700 RTU studentu.
Lasīt vairāk...
 • Pabeigta Radio un televīzijas stacija Zaķusalā23.03.2004
Marta vidū firma Entra pabeidza darbus Rīgas radio un televīzijas stacijā Zaķusalas krastmalā. Darbu pasūtītājs bija BO VAS «Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs».
Lasīt vairāk...
 • ENTRA prezentē automašīnu numuru zīmju automātiskās noteikšanas sistēmu10.03.2004
9. un 10. martā firma Entra prezentēja savu jauno piedāvājumu - automašīnu numuru zīmju automātiskās noteikšanas sistēmu JetBase ANPR. Aicināto viesu vidū bija valstī svarīgu paaugstinātas drošības uzņēmumu pārstāvji (gan valsts struktūrās, gan privātajās), kur automašīnu atpazīšanas nodrošināšana ir viena no drošības prioritātēm.
Lasīt vairāk...
 • Apziņošanas sistēmas – lielveikalu nepieciešamība15.12.2003
2003. gada beigās durvis vēra jau desmitais lielveikals Maxima. Jaunais lielveikals atrodas Vienības gatvē, Ziepniekkalnā. Lielveikala 11 000 kvadrātmetros ir izvietojušies apmēram 20 veikali.

Kā jau visās sabiedriskās vietās, operatīva trauksmes izziņošana ir drošības sistēmu prioritāte.
Lasīt vairāk...
 • ORIGO – gatavs!15.09.2003
Septembrī tika nodota ekspluatācijā jaunā stacijas tirdzniecības centra ORIGO otrā kārta.Tagad apmeklētājiem ir pieejams te tikai plašais tirdzniecības centrs un autostāvvieta, bet arī kafejnīca, kas ierīkota vairākos stāvos. No tās paveras lielisks skats uz Rīga centru.
Lasīt vairāk...
 • Rīgā par vienu drošu objektu vairāk – ORIGO!08.05.2003
No 8. maija Rīga ir par vienu drošu sabiedrisku objektu bagātāka – durvis vēris jauns tirdzniecības centrs ORIGO (Stacijas laukumā). Firma Entra kā apakšuzņēmējs veica šī objekta 30 000 m2 lielās platības drošības sistēmu projektēšanu un montāžu. Tirdzniecības centrā uzstādīta integrētā drošības un digitālā video novērošanas sistēma.
Lasīt vairāk...
 • FM – pirmā IDCS S2000 Latvijā!02.04.2003
Aprīļa sākumā Finanšu ministrijas Centrālajā finanšu un kontraktu vienībā tika nodota ekspluatācijā Latvijā pirmā Beļģijā izstrādāta un firmas Entra projektēta un uzmontēta integrētā drošības sistēma IDCS S2000.
Lasīt vairāk...
 • Drošības sistēma Sporta un atpūtas kompleksā BOWLERO26.11.2002
Oktobrī tika nodota ekspluatācijā viena no stilīgākajām pēdējo gadu jaunbūvēm – Sporta un atpūtas komplekss BOWLERO (Lielirbes ielā).
Lasīt vairāk...
 • Digitālais video ieraksts – kvalitatīvi un par optimālu cenu25.11.2002
Pēc divu nozīmīgāko 2002.gada Drošības sistēmu izstāžu «Ifsec 2002» Birmingemā (Anglija) un «Security 2002» Esenē (Vācija) apmeklējuma un rūpīgas digitālā video ieraksta iekārtu izpētes, Entra šā gada septembrī kļuva par digitālo videoieraksta iekārtu ražotāja Dienvidkorejas kompānijas KODICOM oficiālo pārstāvi Latvijā. Visas piedāvājamās video ieraksta iekārtas tiek ražotas, izmantojot mūsdienu datortehnoloģiju sasniegumus un nodrošina tās priekšrocības, kuras ir pieejamas modernajā datoru vidē – pilnīga savietojamība ar esošajiem datu tīkliem, datoriem un programmām.
Lasīt vairāk...
Produkti Pakalpojumi Klienti Par mums Kontakti Serviss